Śmieszny wzór na plecaku do szkoły? Oto 5 najlepszych propozycji

W wielu polskich szkołach obowiązuje regulamin, który nakazuje uczniom noszenie ujednoliconych mundurków. Trudno w takich okolicznościach się wyróżnić i podkreślić swoją indywidualność, gdy wszyscy muszą trzymać się z góry ustalonego dress code’u. Masz dosyć nudy na szkolnych korytarzach? Wyraź siebie za pomocą śmiesznego plecaka z nadrukiem!

Najmodniejsze wzory na spersonalizowane plecaki

Na rynku istnieje wiele sklepów, które zajmują się sprzedażą młodzieżowych tekstyliów. W ich ofercie znajdziesz ciekawe wzory, które nawiązują do modnych tekstów czy symbolów popularnych wśród młodzieży. Często jednak ich wybór jest dość ograniczony, dlatego warto rozejrzeć się w asortymencie drukarni oferujących plecaki szkolne z własnym nadrukiem. Znajdziesz tam projekty z napisami, symbolami oraz grafikami w różnym stylu.

Zaprojektuj własny plecak

Oprócz gotowych wzorów, możesz pokusić się o samodzielne zaprojektowanie grafiki. Na stronie MegaKoszulki dostępny jest specjalny kreator, którzy służy do stworzenia od podstaw autorskiego plecaka na zamówienie: https://www.megakoszulki.pl/plecaki-z-wlasnym-nadrukiem-wzorem. Możesz w nim wgrać swój projekt lub wykorzystać propozycje z darmowego banku obrazków oraz ze zdjęć, które chcesz umieścić na plecaku szkolnym z własnym nadrukiem. Kreator jest wyposażony w wiele funkcji, dzięki którym stworzysz swój plecak z napisem, modyfikując gotowy wzór. Brakuje Ci pomysłów? Przejrzyj nasze top 5 najlepszych propozycji!

1. Młodzieżowy plecak z napisem

Plecak z napisem

Pierwszą propozycją jest plecak z napisem „No school, no work, no problem”. Wymowna sentencja nawiązuje do szkolnych realiów, jednak nie jest zbyt kontrowersyjna. W swoim projekcie również możesz wykorzystać podobny tekst, modyfikując jego oprawę graficzną lub dodając detale.

2. Plecak z motywem superbohatera

Plecak z nadrukiem z motywem superbohatera

Wzory nawiązujące do superbohaterów to częsty motyw, który pojawia się na spersonalizowanych gadżetach. W tym przypadku zastosowano logo Batmana, jednak na swoim plecaku na zamówienie możesz użyć innej grafiki. Ciekawym pomysłem będzie np. znaczek Supermana, do którego dodasz napis ze swoim imieniem.

3. Plecak ze zdjęciem

W projekcie nie musisz się ograniczać tylko do prostych grafik i treści. Coraz większą popularnością wśród młodych osób cieszą się plecaki z nadrukiem zdjęcia idoli lub ulubionych miejsc. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykorzystał fotografię ze swoich prywatnych zbiorów. Może to być np. zdjęcie z wakacji lub pamiętnej imprezy.

4. Minimalistyczny plecak z własnym nadrukiem

Chcesz się wyróżnić, a jednocześnie cenisz sobie prostotę i minimalizm? Może Ci się spodobać nadruk z minimalistycznym wzorem. Takie projekty obejmują zazwyczaj prosty element, który jest umiejscowiony w centralnym punkcie tornistra. Naszą propozycją w przypadku takiego wariantu jest wykorzystanie charakterystycznych atrybutów z gry Minecraft jak np. Diamentowy Kilof. Dobrym pomysłem będzie też znaczek ulubionej marki samochodu, podpisany śmiesznym tekstem.

5. Plecak szkolny z własnym nadrukiem

Plecak szkolny z własnym nadrukiem

Podane przez nas propozycje mogą stanowić dla Ciebie inspiracje w stworzeniu autorskiego projektu. Możesz połączyć je wszystkie razem i wykorzystać np. śmieszne zdjęcie z kumplem oraz dodać tekst z charakterystycznym dla Was powiedzeniem. Uzupełnieniem tego projektu może być prosta grafika z uśmiechniętą emoji. Zaprojektuj własny plecak tak, jak chcesz. Nic Cię w tym nie ogranicza! Pamiętaj, tylko aby przed zleceniem realizacji zamówienia zoptymalizować nadruk w kreatorze – musi być czytelny i estetycznie się prezentować.

Dodaj komentarz

*

code