Wallbox, czyli twoja stacja ładowania samochodów elektrycznych

Dziś trudno już kwestionować popularność samochodów elektrycznych w Polsce. Co roku ich ilość systematycznie rośnie, co łatwo zauważyć na drogach po ilości aut z zielonymi tablicami rejestracyjnymi. Jednym z problemów, z którymi do tej pory musieli mierzyć się ich właściciele, był sposób ich ładowania. Niestety w dalszym ciągu w wielu miejscach w kraju infrastruktura do ładowania aut elektrycznych jest uboga. Nie pozostaje wówczas nic innego, jak samodzielnie stworzyć stację ładowania w swoim garażu. Warto jednak wspomnieć o czymś jeszcze. Jeżeli prowadzą Państwo firmę, sklep, stację benzynową lub hotel, może dobrym pomysłem będzie wykonanie stacji ładowania na terenie swojej nieruchomości? Uczyni ją to bardziej atrakcyjną dla użytkowników aut elektrycznych.

.jpg”>.jpg” alt=”” width=”940″ height=”528″ /> Fot. Pexels

Co to jest Wallbox?

Być może do tej pory nie słyszałeś o produkcie o nazwie Wallbox. Tym bardziej chcemy wyjaśnić, czym on jest i jakie są zalety korzystania z niego. Wallbox to nic innego, jak nowoczesne stacje ładowania samochodów elektrycznych, przeznaczone do użytku prywatnego oraz komercyjnego. Mnogość dostępnych rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w bogatej gamie stacji ładowani Wallbox. Jeżeli planujesz zakup samochodu elektrycznego i zastanawiasz się jaki system ładowania będzie dla niego najlepszy, bez wątpienia powinien to być jeden z produktów serii Wallbox. Zależnie od wybranego modelu i mocy przyłączeniowej, pozwala na ładowanie jednego lub dwóch samochodów jednocześnie. Co więcej, Wallbox to również pełna kompatybilność z instalacjami fotowoltaicznymi, jak również rozbudowany system oprogramowania, pozwalającego na zarządzanie całym systemem instalacji ładowania.

Co wyróżnia nasze stacje ładowania samochodu elektrycznego?

Zanim zdecydujesz się na zakup naszych rozwiązań, powinieneś jak najwięcej dowiedzieć się na ich temat. Dzięki temu, uda ci się podjąć odpowiednią decyzję, której na pewno nie będziesz w przyszłości żałować.

  • Sposób mocowania — stacje oferują szybki i łatwy system mocowania do ściany, nie wymagający żadnych skomplikowanych prac serwisowych.
  • Wysoka jakość materiałów — wiele części naszych stacji ładowania wykonanych zostało z anodowanego aluminium, które jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
  • Łatwa obsługa — nie bez znaczenia jest to, że nasze stacje ładowania Wallbox to są proste  w obsłudze nawet dla początkującego użytkownika.
  • Bezpieczeństwo — Wallbox może być instalowany w miejscach ogólnodostępnych dla wszystkich użytkowników aut elektrycznych.

Dodaj komentarz

*

code