Opublikowany: pt, Cze 1st, 2018

Rodzinny festyn na stadionie

Turnieje rodzinne, atrakcje dla najmłodszych i mecz piłki nożnej, w którym naprzeciw siebie staną oldboje Górnika Złotoryja i policjanci – juz jutro na stadionie miejskim w Złotoryi odbędzie się festyn sportowy z okazji Dnia Dziecka. Podczas imprezy zostaną również rozdane nagrody dla najlepiej prezentujących się grup w korowodzie maszerujących podczas święta miasta.

Festyn rozpocznie się o godz. 11. Po krótkim powitaniu, zaplanowano turniej sportowy szkół podstawowych. O 12:30 ogłoszone zostaną wyniki konkursu na najlepszą prezentację podczas piątkowego korowodu otwierającego Dni Złotoryi. Pół godziny później na płycie głównej stadionu zmierzy się reprezentacja policjantów z dawnymi piłkarzami złotoryjskiego Górnika. Po futbolowych emocjach będzie czas na turnieje, w których wezmą udział dzieci i ich rodzice.

Ratusz przygotował też szereg atrakcji dodatkowych, które będą umilać dzieciom czas na stadionie. Pojawi się na nim sześciu animatorów oraz chodzące maskotki. Nie zabraknie zabaw z ogromnymi bańkami mydlanymi, kącika gier ogrodowych w wersji „maks” (m.in. proca Angry Birds, memo, jenga), domki z kartonu 3D do malowania, ścianka do robienia zdjęci z postaciami z bajek, stroje sumo dla dorosłych czy dmuchane zamki.

Organizatorem festynu jest Urząd Miejski w Złotoryi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..