Opublikowany: pon, Cze 3rd, 2019

Kolizja na A4. Auta stoją w 8-kilometrowym korku

Trwa niespokojny poniedziałek na drogach naszego regionu. Do kolejnego zdarzenia doszło na 57. kilometrze autostrady A4, gdzie bus zderzył się z samochodem osobowym. Na skutek kolizji zablokowany jest jeden pas ruchu. To spowodowało, że w kierunku Zgorzelca utworzył się długi, bo aż ośmiokilometrowy korek.

Służby ratunkowe otrzymują dziś znacznie więcej zgłoszeń o zdarzeniach drogowych niż zwykle. Jedno z ostatnich dotyczyło kolizji na A4 w kierunku granicy z Niemcami, pomiędzy  zjazdem na Krzywą a Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną koło Krzywej. W zdarzeniu uczestniczył bus i osobówka. Choć szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało, to jednak występują spore utrudnienia w ruchu. Na czas działań służb ratunkowych prawy pas został zablokowany. Pojazdy poruszają się tylko prawą stroną.

W związku z tym na autostradzie utworzył się zator, którego długość dochodzi już od ośmiu kilometrów. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin.

Przypomnijmy, że rano przy A4 czołowo zderzył się samochód osobowy z ciężarówką, później jadąca ciężarówka przewróciła się na drodze ekspresowej S3, kolejna kolizja miała miejsce na rondzie w Legnicy przy. ul. Sikorskiego i Gombrowicza.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..