Przewrócona ciężarówka na S3. Są utrudnienia w ruchu!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło kilkadziesiąt minut temu na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Lubinem a Legnicą. Na pasie zieleni oddzielającym dwie strony drogi leży przewrócona ciężarówka. Na miejscu działają już służby ratunkowe. Z ruchu wyłączone zostały dwa pasy, po jednym w każdym kierunku. Prosimy uważać na drodze. Nieopodal dalej, doszło już do zderzenia dwóch aut osobowych.

Przewrócona do góry kołami ciężarówka – takiego widoku można się spodziewać jadąc S3 w kierunku Legnicy. Ze zmiażdżonej kabiny ciągnika, kilkunastu strażaków próbuje wydostać zakleszczonego kierowcę.

Ze wstępnych informacji przekazanych przez dyżurnego Zespołu Zarządzania Ruchem z Wrocławia wynika, że zdarzenie miało miejsce na 287. kilometrze S3 w kierunku Legnicy. Kierowca ciężarówki z nieznanych jeszcze przyczyn wypadł z drogi i zakończył podróż na pasie zieleni, zakleszczony w kabinie auta. Na miejscu pracują już policjanci i strażacy z okolicznych jednostek. Do podniesienia pojazdu konieczne będzie użycie specjalistycznego, ciężkiego sprzętu z Legnicy.

Na czas działań służb lewe pasy ekspresówki w obu kierunkach są zablokowane. Ruch odbywa się prawą stroną. Powoli tworzą się korki.

Prosimy o czujność. Zaledwie kilka metrów za ciężarówką, przed chwilą zderzyły się dwa auta osobowe.

Fot. KS

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..