Opublikowany: pon, Cze 3rd, 2019

Czołówka przy autostradzie. Droga zablokowana

Fot. ilustracyjna

Wciąż nie można przejechać drogą wyjazdową z Legnicy, w kierunku Jawora, tuż obok autostrady A4. Dziś rano doszło tam do czołowego zderzenia osobowego volkswagena i ciężarówki. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zderzenia doszło an wiadukcie w pobliżu zjazdów na autostradę A4. – Kierująca volkswagenem z nieustalonych dotąd przyczyn zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym marki DAF. Kobieta została przewieziona do szpitala, natomiast kierowca ciężarówki – przebadany na zawartość alkoholu. Mężczyzna był trzeźwy – relacjonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Jak ustaliliśmy, kobieta, która siedziała za kierownicą volkswagena jest w ciężkim stanie. Lekarze z miejscowej lecznicy walczą o jej życie.

Obecni na miejscu biegli wciąż ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest zablokowana, a obecni na miejscu funkcjonariusze kierują ruch na drogi wyznaczone w ramach objazdu – ciężarówki dojeżdżają autostradą do węzła S3, natomiast auta osobowe powinny podróżować lokalnymi drogami.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..