Przesyłki międzynarodowe – jak wybrać najlepszą opcję dostawy?

Wysyłanie przesyłek międzynarodowych, adresowanych do praktycznie każdego państwa, jest w naszych czasach bardzo proste i wcale nie musi być nadmiernie kosztowne. Wystarczy wybrać odpowiedniego kuriera i najlepszą opcję wysyłki.

Przesyłki międzynarodowe docierają w praktycznie każde miejsce na świecie, a ich wysyłanie nie nastręcza problemów, dzięki usługom wyspecjalizowanych kurierów międzynarodowych. Jak znaleźć najlepszego kuriera za granicę i sprawdzić cennik przesyłek zagranicznych? To banalnie proste – wystarczy wejść na stronę https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe.

Paczka za granicę – jak nadać?

Nadawanie paczki za granicę nie różni się specjalnie od wysyłania przesyłki krajowej. Z GlobKurier.pl jest to bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz, podając niezbędne informacje, zwłaszcza: wagę i wymiary przesyłki oraz kraj doręczenia. Można wybrać dowolny rodzaj transportu: drogą lądową, morską, lotniczą lub kolejową. Istnieje możliwość wysłania przesyłki zagranicznej do ponad stu dziewięćdziesięciu krajów na całym świecie, przy czym czas jej doręczenia i koszt usługi uzależnione są od wybranych opcji transportu, a także od firmy kurierskiej.

Kurier za granicę – przewoźnicy

Usługę kuriera za granicę świadczą obecnie liczni przewoźnicy. Wymienić tu można takie firmy, jak: DPD, UPS, DHL, Meest, FedEx, GLS czy Pocztex. Na GlobKurier.pl porównać można zakres oferowanych przez nie usług oraz cenniki.

Przesyłki międzynarodowe z GlobKurier

Oferta przesyłek międzynarodowych dostępnych w GlobKurier.pl obejmuje ponad sto dziewięćdziesiąt krajów na całym świecie. Zrealizować można każdy rodzaj transportu. Zależnie od potrzeb klientów, specjaliści GlobKuriera mogą zaproponować idealne rozwiązanie. Oczywiście klient może też sam zdecydować, z jakiego rodzaju spedycji skorzysta. Usługi z zakresu wysyłania paczek za granicę adresowane są zarówno do przedsiębiorców, jak też klientów indywidualnych. Co ważne, ceny są bardzo atrakcyjne.

Jeśli chodzi o rodzaje wysyłek międzynarodowych, w GlobKurier.pl zrealizować można:

– serwis drogowy ekonomiczny i priorytetowy;

– serwis lotniczy ekonomiczny i priorytetowy;

– fracht kolejowy;

– wyspecjalizowany fracht lotniczy;

– przesyłki zagraniczne paczkowe, paletowe i kontenerowe;

– paczki zagraniczne importowe oraz eksportowe;

– dokumenty.

Z GlobKurier.pl każda paczka dotrze na miejsce szybko i bezpiecznie!

Dodaj komentarz