Jak działa Smart Hub? Nowoczesny telewizor Smart TV

Wiele osób marzy o nowoczesnym telewizorze, który pozwoli im na dostęp do przeróżnych form rozrywki. Kończy się era urządzeń, które w dużym stopniu nas ograniczają. Dzisiaj korzystamy głównie z tych, które dopasowane są do nas i naszych preferencji. Poznaj więc platformę Smart Hub od marki Samsung i zobacz, dlaczego poszczególne aplikacje warto zainstalować na Twoim nowoczesnym telewizorze!

Jak wygląda Smart TV w telewizorze?

Inteligentny telewizor Smart TV na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od innych modeli. Obecność dostępu do sieci zauważymy najpewniej w momencie jego włączenia bądź sięgnięcia po pilot (mogą znajdować się na nim klawisze odpowiedzialne za szybkie uruchomienie poszczególnych funkcji). Nowoczesny telewizor od marki Samsung, czyli Smart TV, to urządzenie, dzięki któremu możemy nie tylko oglądać standardową ramówkę telewizyjną, ale też inne treści, które wybierzemy samodzielnie.

 

Najlepszy telewizor ze Smart TV to ten model, który zostanie dobrany wedle preferencji samego użytkownika. Dlatego marka Samsung ma w swojej ofercie przeróżne warianty telewizorów w różnych rozmiarach i z dostępem do naprawdę ciekawych funkcji.

Smart Hub, czyli platforma dopasowana do Ciebie

Warto jednak wytłumaczyć, czym właściwie jest Smart Hub. Oto platforma multimedialna obecna w telewizorach marki Samsung, która została oparta na autorskim systemie Tizen. Jej obsługa jest prosta i intuicyjna. Możemy instalować i usuwać aplikacje, które znajdują się w bazie. Jest ich naprawdę wiele!

 

Smart Hub pozwala też korzystać z wbudowanej przeglądarki, dlatego gdy chcemy sprawdzić coś w sieci – zrobimy to właśnie z poziomu telewizora. To nie koniec udogodnień. Możemy nawet przenosić aplikacje ze smartfona Samsung na wspomnianą platformę.

Dowiedz się, jak wybrać nowy telewizor!

Wiele osób powie, że w przypadku wyboru telewizora bardzo ważna jest jego wielkość. Zwracamy więc uwagę na liczbę cali, jednak tutaj powinniśmy pamiętać, że musi być ona dopasowana przede wszystkim do miejsca, w którym stanie lub zawiśnie urządzenie. Dlaczego? Telewizor nie powinien być zbyt mały, ponieważ w ten sposób nie zobaczymy wszystkich szczegółów (a niekiedy mają one duże znaczenie!).

 

Na przykład miłośnicy kinematografii chętnie skorzystają z takich aplikacji, jak chociażby HBO Max, Player.pl, CANAL+, Polsat Box Go, Netflix, YouTube, Prime Video czy Disney+ i zobaczą ulubione filmy i seriali na dużym ekranie. To dostarcza użytkownikom zupełnie nowych wrażeń!

 

Warto wspomnieć też o możliwości prowadzenia rozgrywek w ulubionych grach. Co w momencie, gdy nie posiadamy konsoli? Tutaj uratuje nas Xbox Game Pass. Od teraz gry mogą znajdować się w chmurze, a my zyskujemy do nich dostęp z poziomu telewizora.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Dodaj komentarz