Opublikowany: pon, Sty 13th, 2020

Kiedy inwestować w kurtki z nadrukiem?

Personal branding dla firm to bardzo istotna dziedzina. Bez prawidłowego wizerunku w sieci, wewnątrz oraz na zewnątrz firmy nie ma szansy na rozpoznawanie marki. Ładna i czytelna strona internetowa. Loga i banery rozstawione w całej siedzibie firmy to nie wszystko. W odpowiedniej prezentacji firmy liczą się drobne szczegóły. Jednym z nich jest odzież robocza dla pracowników.

Oto kilka sytuacji, gdzie warto posiadać kurtki z własnym logiem firmy

1. Twoi pracownicy bywają w terenie

Kiedy zajmujesz się branżą, gdzie wymagany jest dojazd do klienta kurtki będą ciekawym uzupełnieniem stroju służbowego. Dzięki oznakowaniu klient ma pewność, kogo wpuszcza do domu. Ta zaleta jest dużym ułatwieniem dla osób starszych. Wiedzą, że do domu wpuszczają firmę usługową w celu np. naprawienia kranu lub innej usterki. Dobra kurtka z logo firmy ułatwia pracownikom pracę. Nie muszą się tłumaczyć, pokazywać identyfikatorów w celu wykonania usługi. Witają się, podają powód wizyty i natychmiast biorą się do działania. Ich odzież mówi sama za siebie.

2. Pamięć o marce 

Firmowa kurtka pozwala na lepsze zapamiętanie marki. Wszelkie symbole graficzne lepiej działają na mózg niż tekst. Pamięć wzrokowa wpływa na lepszą pamięć. Wiele osób jest w dzisiejszych czasach wzrokowcami. Internet oraz wszechobecna grafika wpływa na rozwój pamięci wzrokowej. Gdy pracownicy np. wykonują roboty budowlane potencjalny przechodzień może na podst. symbolu graficznego zapamiętać firmę. Gdy za jakiś czas będzie potrzebował remontu przypomni sobie kurtkę z logiem firmy danego pracownika. Poszuka nazwy i zdecyduje się na kontakt.

3. Wymagania na konkretne stanowiska

Wizualizacja marki to nie wszystko. Są zawody, gdzie odzież robota jest wręcz wymagana. Są to praca na świeżym powietrzu. Odzież robocza jest wskazana na stanowiskach o niskiej temperaturze. Do podanych prac możemy zaliczyć: praca budowlane, prace magazynowe, prace transportowe czy prace przy urządzeniach chłodniczych. Podczas wykonywania obowiązków obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie odpowiedniej temperatury oraz ciepłej odzieży roboczej. W tym celu kurtki z logo firmy to najlepszy sposób na spełnienie zasad BHP. Kurtki pozwalają na ogrzanie podczas pracy. Przydają się w wielu innych sytuacjach. Firmowa kurtka chroni pracownika przed zabrudzeniem.

4. Firmowe kurtki jako element konkursów

Aby pamięć o marce była trwała. Zawsze możesz zdecydować się na zorganizowanie konkursu. Jedną z nagród mogą być autorskie kurtki firmowe o sportowym kroju.

Tego typu kurtki dostępne są pod adresem https://www.odziezdoreklamy.pl/8-kurtki.

 


artykuł sponsorowany

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..