Dzień Dziecka w Galerii Piastów!

Roboty i Spółka”. Zanurz się w świecie nowych technologii!

 

 

Z okazji Dnia Dziecka Galeria Piastów przygotowała dla swoich najmłodszych gości atrakcje związane ze światem robotyki i komputerów.

Już w sobotę, 27 maja, na dzieciaki czekać będzie kilka stref fantastycznej zabawy:

Knoocker – Atrakcja dla dzieci, wykorzystująca możliwość gry na wielkim ekranie przy użyciu piłeczek. Dzięki tej niecodziennej formule, łączymy gry komputerowe z ruchem fizycznym.

Wirtualna rzeczywistość – Dzięki goglom VR przenosimy uczestników eventu w dowolne miejsce i czas. Wirtualny świat absolutnie pochłania gracza, dzięki całkowitemu zaangażowaniu zmysłu wzroku i słuchu, a tym samym odcięciu bodźców świata zewnętrznego.

Tor Photon – Labirynt to fantastyczna rozrywka z elementami rywalizacji. Zadaniem uczestników jest przeprowadzenie, sterowanego telefonem lub tabletem, robota przez profesjonalny tor z przeszkodami. Rozgrywka na czas, dostarczy emocji wszystkim miłośnikom wyścigów.

 

Gry na konsolach – Konsole z ulubionymi grami, których dzieciom przedstawiać nie trzeba. Strefa pozwoli spędzić czas z rówieśnikami w emocjonujący sposób.

Kuchnia molekularna – Niezwykle widowiskowe połączenie gastronomii z nauką. Dania powstają dzięki użyciu ciekłego azotu i niskiej temperatury. Wykorzystuje się w niej właściwości chemiczne i fizyczne produktów. I choć przygotowanie i sprzęt kucharza przypomina laboratorium, dania są pyszne, a przy tym lekkie i dietetyczne, a także niezwykle efektowne wizualnie.

Spotkanie z Mega Robotem – Podczas wydarzenia spotkac będzie można postać w widowiskowym stroju robota inspirowanym filmem Transformers. To świety sposób na pamiątkowe zdjęcie i przybicie piątki z robotem.

Zapraszamy w sobotę, 27 maja, w godzinach 11.00-19.00.

Dodaj komentarz

*

code