Budownictwo: Mini żuraw i przyssawka do szkła, czyli połączenie idealne

Prace budowlane, remonty czy wykonywanie wielu różnorodnych inwestycji wiąże się z koniecznością wykorzystywania wielu specjalistyczny sprzętów. Jednym z najbardziej popularnych, które cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników, jest mini żuraw, dzięki któremu możemy wykonywać zadania nawet na sporych wysokościach. W połączeniu z praktycznymi przyssawki do szkła, taki duet nazwany jest wyposażeniem do zadań specjalnych. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Przyssawki do szkła i ich krótka charakterystyka

Przyssawki do szkła wyposażone są w specjalistyczny, funkcjonalnych uchwyt, przy pomocy którego bez trudu uda nam chwytać najróżniejsze powierzchnie. Gumowa ssawka perfekcyjnie przylega do szklanych powierzchnia. To proste narzędzie sprawia, że praca ze szkłem bądź różnorodnymi elementami, które posiadają szklane elementy, jest bardzo bezpieczna i komfortowa. Przyssawki cechują się także nieocenioną pomocą w przypadku konieczności transportu wielu elementów szklanych. Produkt o małych gabarytach, lekkiej wadze, jest niezwykle poręczny. Przyssawka działa na takiej samej zasadzie jak magnez, który trwałe i skutecznie przyciąga metalowe elementy. Wykorzystywana jest w codziennej pracy zakładów szklarskich, placach budowy czy generalnych remontach.

Wyróżnić możemy przyssawki do szkła pojedyncze, podwójne bądź potrójne. Wybór powinien ukierunkowany zostać poprzez ciężar oraz gabaryty powierzchni szklanej.

Dlaczego mini żuraw z przyssawkami do szkła stanowią duet idealny?

Ssawki do szyb umieszczone na ramieniu mini żurawia umożliwiają nam montaż, demontaż, przesuwanie elementów szklanych w najbardziej trudnych, wymagających miejscach, do których zazwyczaj nie mają dostępu pełnowymiarowe urządzenia. Mini żuraw z przyssawkami, posiada doskonałe pole manewru z powierzchnią szklanką, z którą pracuje, dzięki czemu jest w stanie wykonać zadania niestandardowe, dedykowane dla najbardziej oryginalnych, nieszablonowych aranżacji wnętrz na wysokości. Co więcej, w związku z tym, że przyssawki do szkła są w stanie utrzymać różnorodne tafla szkła, w tym również te o największych gabarytach czy ciężarze, taki duet wykorzystywany jest do najbardziej skomplikowanych czynności.

Szukasz bezpiecznego, skutecznego i sprawdzonego rozwiązania, dzięki któremu będziesz w stanie profesjonalne pracować z każdym szkłem bądź innymi elementami zawierającymi w dużej ilości przeszklenia? Mini żuraw wraz z przyssawkami do szkła będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Przekonaj się o tym osobiście.

Dodaj komentarz