ZŁOTORYJA. Uczta dla kinomanów

ZOKIRJeszcze tylko przez dwa dni można obejrzeć filmy „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” oraz „Łowca czarownic”. W piątek złotoryjskie kino rusza z nowym repertuarem filmowym. Jedna z nowości będzie wyświetlana w technice 3D.

Hotel Transylwania 2” to animowana kontynuacja przygód Draculi i jego przyjaciół, która będzie wyświetlana w trójwymiarze. Postaciom rodem z horroru, nie można odmówić poczucia humoru. Błyskotliwe dialogi, wartka akcja i ciekawa ścieżka dźwiękowa, mogą być świetną rozrywką dla całych rodzin.

Poza drugą częścią „Hotelu Transylwania” w złotoryjskim kinie będzie można obejrzeć polską komedię pt.„Panie Dulskie”, która jest ekranizacją książki ale też kontynuacją losów tytułowej bohaterki tragifarsy autorstwa Gabrieli Zapolskiej. W role pań Dulskich wcielają się: Krystyna Janda, Katarzyna Figura oraz Maja Ostaszewska. Trzecią propozycją, którą widzowie będą mogli zobaczyć do przyszłego wtorku jest amerykańska komedia pt.”Ugotowany”opowiadająca o perypetiach charyzmatycznego szefa kuchni. W rolę kucharza wciela się Bradley Cooper, znany między innymi z kilku części komedii „Kac Vegas”.

SIL/fot.Facebook ZOKIR-u

Dodaj komentarz

*

code