Zabójca pielęgniarki trafi pod obserwację (WIDEO)

Paweł P., który w październiku ub.r. zamordował 45-letnią pielęgniarkę w jej mieszkaniu niebawem trafi do zakładu psychiatrycznego na obserwację. Po jej zakończeniu mężczyzna ma odpowiedzieć za zabójstwo z rozbojem. Jak bowiem ustalili śledczy, z mieszkania ofiary zabrał 450 zł w gotówce i złoty łańcuszek.

Wracamy do sprawy bestialskiej zbrodni, jakiej dopuścił się legniczanin Paweł P. Jego ofiarą została 45-letnia kobieta, mieszkająca samotnie przy ul. Wielkiej Niedźwiedzicy na osiedlu Kopernika. O sprawie pisaliśmy m.in. TUTAJ.

Teraz Paweł P. ma trafić na obserwację do zakładu psychiatrycznego. Decyzja, uwzględniona już przez sąd, to efekt wstępnej informacji od biegłych psychiatrów. Stwierdzili bowiem, że do wydania opinii na temat stanu zdrowia sprawcy potrzeba przynajmniej 4 tygodni.

Przypomnijmy. Paweł P. ma odpowiedzieć za zabójstwo z rozbojem. W toku śledztwa ustalono bowiem, że z mieszkania swojej ofiary zabrał 450 złotych w gotówce oraz złoty łańcuszek. Grozi mu kara od 12 lat do dożywotniego pobytu w więzieniu.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

Dodaj komentarz

*

code