Atrakcyjny Wojcieszów

Od piątku do niedzieli potrwają imprezy z okazji Dni Wojcieszowa. W tym czasie w mieście odbędzie się  mnóstwo atrakcji, głównie sportowych i muzycznych.

Organizatorem tegorocznych Dni Wojcieszowa jest miejscowy klub sportowy „Orzeł”, a miejscem imprez – stadion miejski przy ul. Nadrzecznej. Święto miasta rozpocznie się w piątek o godz. 18 „Dyskoteką pod Gwiazdami”. Uczestnicy zabawy będą mogli korzystać z grilla i bufetu.

Kolejny dzień to mnóstwo atrakcji od rana do późnej nocy. Biegi w workach lub z jajkiem na łyżce, karaoke czy tory przeszkód to tylko niektóre z nich. Odbędzie się też mecz piłki nożnej seniorów w ramach Pucharu Polski pomiędzy zespołami KS Budowlani Wojcieszów a MZKS Orzeł Wojcieszów.

Sobotę, podobnie jak dzień poprzedni, zakończy zabawa taneczna „Pod gwiaździstym niebem”. Na scenie wystąpi miejscowy zespół „Grzaniec”. Wcześniej swoje umiejętności muzyczne zaprezentują panie z zespołu ludowego „Wojcieszowianki”.

Trzeci dzień święta w Wojcieszowie rozpocznie się od towarzyskiego pojedynku piłkarskiego, w którym zmierzą się młodzicy MZKS Wojcieszów i KKS Karkonosze Jelenia Góra. Po spotkaniu ciąg dalszy futbolowych emocji. W konkursie rzutów karnych będzie mógł wziąć udział każdy, bez względu na wiek i płeć. Przewidziane są atrakcyjne nagrody i upominki dla uczestników, podobnie zresztą jak we wszystkich innych rywalizacjach. Na pewno ciekawie i wesoło będzie podczas rodzinnych zawodów w przeciąganiu liny oraz w kolejnym meczu piłki nożnej,  w którym o beczkę piwa powalczą żonaci z kawalerami. Na koniec Dni Wojcieszowa wystąpi gwiazda wieczoru  – zespół „Altro” z Lubina. O muzyczną oprawę zadbają również panowie z wojcieszowskiej kapeli „Miłek”.

Warto dodać, że podczas trwania wojcieszowskich imprez na miejscu będą sprzedawane m.in. ciasta, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie ośmioletniego Kamila Wojdyło ze Świerzawy. O ciężkiej chorobie chłopca pisaliśmy tutaj.

Dodaj komentarz

*

code