Opublikowany: pon, Sty 28th, 2019

“Puls Biznesu” o złotoryjskich projektach

W internetowym wydaniu Pulsu Biznesu, specjalistycznego dziennika poświęconego gospodarce i biznesowi, ukazał się niedawno artykuł o dynamicznym rozwoju złotoryjskiej podstrefy Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Autorzy publikacji skupiają się przede wszystkim na ostatniej inwestycji fińskiej firmy z branży motoryzacyjnej Valmet Autmotive, którą rozpoczęła już budowę swojej fabryki pod Wilczą Górą. Więcej pisaliśmy o tym na naszym portalu m.in. tutaj.

To największy projekt spośród 11 inwestycji, na które firmy zdecydowały się w ubiegłym roku w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (LSSE). Valmet Automotive otrzymał decyzję o wsparciu, w której zadeklarował 189,47 mln zł nakładów i stworzenie 120 miejsc pracy. Pod koniec października spółka kupiła w podstrefie Złotoryja działkę o powierzchni 3 ha.

– czytamy w Pulsie Biznesu.

Cały artykuł dostępny jest tutaj.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..