Opublikowany: śr, Lut 27th, 2019

Gdzie po poradę w legnickim szpitalu?

Fot. szpital.legnica.pl

Trwa przenoszenie specjalistycznych przychodni w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy na czas remontu. O tym, gdzie udać się po poradę dowiemy się dzięki tablicy przygotowanej przez władze placówki.

Tablica pojawiła się już przy wejściu głównym. Pacjenci znajdą na niej informacje o tym, gdzie tymczasowo funkcjonują przychodnie neurogoliczne dla dorosłych i dzieci, alergologiczna ora urologiczna. Nowe miejsce znalazł również gabinet masażu leczniczego oraz centrum opieki pielęgniarskiej i położniczej Familia.

Przypomnijmy, że zmiany w legnickim szpitalu to efekt trwającej tam modernizacji w ramach projektu “Utworzenie koordynowanej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”. W ramach pierwszego etapu roboty ruszyły na parterze południowo-wschodniego narożnika kompleksu – od strony ul. Iwaszkiewicza (budynek 1H oraz 1C). Koszt prac to ok. 9,5 mln zł, z czego 6,5 mln zł placówka pozyskała ze środków unijnych.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..