Poznaj podstawy BeatBox’u

Lubisz muzykę? Kręci cię tworzenie dźwięków lub chcesz spróbować zabawy z mikrofonem? Przyjdź jutro do nowo otwartej pracowni Orange w Złotoryi i skorzystaj z darmowych warsztatów BeatBox’u. Poprowadzą je doświadczeni specjaliści w tej dziedzinie.

Dwugodzinne zajęcia odbędą się w Centrum Wolontariatu „Wulkan” przy ul. Konopnickiej 22, gdzie w miniony weekend odbyło się uroczyste otwarcie multimedialnej pracowni Orange. Początek warsztatów zaplanowano na godz. 12.

Poprowadzą je „Majlo” Miłosz Czerniak i „Quanti” Adam Bryszkiewicz,. Pierwszy z nich pochodzi ze Złotoryi, beatbox’em zajmuje się od 11 lat. Brał udział w warsztatach, które były prowadzone przez najlepszych beatboxer’ów na świecie, jak np. Alem czy Dharni. Regularnie rozwija swoje umiejętności beatbox’owe oraz wokalne. W ubiegłym roku uczestniczył w światowym wydarzeniu, jakim był Beatbox Camp w Krakowie. Prowadził również warsztaty dla wokalistów w Muzycznej Garderobie we Wrocławiu.

Adam Bryszkiewicz jest członkiem zespołu Me Myself And I (zwycięzca jednej z edycji Mam Talent), z którym zagrał już dziesiątki koncertów na całym świecie. Współpracuje ze Sceną Muzyczną Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz cyklicznie organizuje duże warsztaty pod nazwą Gdańsk Beatbox Day, gdzie zaprasza takie gwiazdy jak Blady Kris czy Dharni. W tym roku wraz ze „Sceną” zorganizował oraz poprowadził bitwę beatbox na festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę. Zorganizował i poprowadził również Bydgoszcz Royal Beatbox Battle, gdzie zmierzyli się na dźwięki beatboxerzy z całej Polski. Beatboxem zajmuje się od 13 lat

Na udział w warsztatach można się zapisywać poprzez maila (kontakt@naszerio.pl) lub dzwoniąc pod nr 605 490 046. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, każdy jest miło widziany.

Fot. ilustracyjne

Dodaj komentarz