Niezwykła fuzja

Fot. materiały organizatora

Formacja muzyczna PatiKa, której trzon stanowi dwoje wokalistów – Patrycja Kamola i Gabriel Fleszar – wystąpi już w najbliższy piątek, 21 września w lubińskim Klubie pod Muzami.

Formacja muzyczna PatiKa to doskonała fuzja muzyki popowej z domieszką funky i rocka, nasycona ogromną dawką energii, mocy oraz pozytywnych emocji. Pochodzący z Legnicy wokaliści spotkali się w Grimond Studio we Wrocławiu, gdzie wspólnie nagrali singiel „Rozbitkowie”.

Gabriel Fleszar ma na koncie trzy płyty i od połowy lat 90. jest obecny na polskim rynku muzycznym. Liderka projektu, Patrycja Kamola jest absolwentką Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i laureatką kilkudziesięciu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych. Warsztat wokalny prezentowała na koncertach obok takich gwiazd światowej muzyki jak Mike Russell – amerykański gitarzysta i zdobywca Statuetki Grammy oraz Jennifer Batten – legendarna gitarzystka Michaela Jacksona. W 2015 r. okrzyknięta przez media „Nadzieją polskiego jazzu”, brała udział w sesji nagrań czterech płyt, a w 2017 r. wydała autorską płytę „Czekając na miłość”, za którą otrzymała Złotą Płytę. W 2018 r., w plebiscycie I Programu Polskiego Radia zdobyła tytuł: „Jazzowy Polski Debiut 2017 r.” i znalazła się wśród laureatów dolnośląskiego konkursu „Osobowość Roku” w kategorii Kultura.

Tę niezwykłą fuzję jazzu i rocka, dopełnia towarzysząca im na scenie sekcja muzyczna złożona ze znakomitych polskich muzyków koncertujących z gwiazdami polskiej sceny pop-rockowej.

Zespół wystąpi w Lubinie w składzie: Patrycja Kamola – wokal, Gabriel Fleszar – gitara i wokal, Jarosław Marszałek – perkusja, Łukasz Parlicki – gitara, Paweł Lenar – instrumenty klawiszowe i Michał Kuźnicki – gitara basowa.

Podczas koncertu usłyszymy utwory ze wszystkich autorskich płyt wokalistów oraz największe radiowo-telewizyjne przeboje w nowych pop-rockowych odsłonach muzycznych.

Początek występu 21 września o godzinie 19. Bilety na to wydarzenie kosztują 20 zł. W dniu koncertu zapłacimy za nie 25 zł.

Dodaj komentarz

*

code