Jantar i Jarocka pod Muzami

Koncert-Malon-24.03-766x542Piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej i Anny Jantar w interpretacji Barbary Brody-Malon z zespołem będzie można usłyszeć w marcu w Klubie pod Muzami.

Koncert zatytułowany „Wymyśliłam pejzaż ten” odbędzie się 24 marca o godzinie 19. Bilety kosztują 30 zł, a w dniu wydarzenia trzeba będzie za nie zapłacić 35 zł.

Ten koncert to muzyczna podróż wspomnień, w których główną rolę odgrywają dwie wyjątkowe kobiety: Bursztynowa Dziewczyna – Anna Jantar i Kobieta Motyl – Irena Jarocka. Niezwykle barwne, delikatne, a zarazem silne i wierne sobie kobiety kochane przez miliony fanów. Ich twórczość zawsze była i będzie w pamięci każdej wrażliwej na piękno osoby. Podczas koncertu usłyszymy m.in. takie przeboje jak: „Radość najpiękniejszych lat”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Tylko mnie poproś do tańca”, „Beatlemania story”, „Odpływają kawiarenki” i „Wymyśliłam Cię”.

Barbara Broda-Malon, która je zaśpiewa, to wokalistka, aktorka i zarazem pedagog wokalny. Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej w Katowicach. Była też ekspertem wokalnym w programie muzycznym „Super Dzieciak” w telewizji Polsat. To laureatka dziesięciu nagród na najważniejszych ogólnopolskich festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej. W dorobku artystycznym ma także kilka ról teatralnych. Zasiada również w jury konkursów wokalnych oraz przeglądów teatralnych. Współpracuje z firmami lektorskimi i telewizją, gdzie podkłada głos m.in. do reklam.

Artystce będzie towarzyszyć zespół w składzie: Grzegorz Kasperczyk – piano, instrumenty klawiszowe, Sebastian Malon – skrzypce, skrzypce elektryczne i Michał Żymełka – instrumenty perkusyjne.

Dodaj komentarz

*

code