Opublikowany: czw, Wrz 27th, 2018

Adam Gizicki zasiądzie w Radzie Przedsiębiorców

Kandydat komitetu Kukiz’15 na prezydenta Legnicy, Adam Gizicki, został członkiem ministerialnej Rady Przedsiębiorczości. Legniczanin nie będzie jedynym, które wejdzie w skład rady z ramienia Stowarzyszenia Niepokonani 2012.

Gizicki, wiceprezes stowarzyszenia, które walczy w obronie przedsiębiorców poszkodowanych przez organy państwowe, został zaproszony na spotkanie Rady Przedsiębiorców, która będzie działać przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. Oprócz niego, Stowarzyszenie Niepokonani 2012 reprezentować będzie jeszcze dwóch członków: Jerzy Książek i Krzysztof Jędrasik.

– Będziemy bronić praw polskich przedsiębiorców w całym kraju, a szczególnie w Legnicy – zapowiada kandydat na prezydenta nadkaczawskiego miasta, który startuje z komitetu Kukiz’15.

Przypomnijmy, że Gizicki zasłynął za sprawą swojej wojny z legnicką skarbówką po tym, jak naczelnik miejscowego urzędu wydał decyzję, wstrzymującą zwrot podatku VAT dla jego firmy zajmującej się handlem metalami szlachetnymi. Batalia toczy się nadal, stawką jest dziś już 1,5 mln zł i odsetki, czyli prawie drugie tyle. Szeroko o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..