Żołnierze w galerii handlowej (WIDEO)

zdj. archiwalne

Wojskowa Komenda Uzupełnień prowadzi działania w ramach kampanii promocyjnejZostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Osoby w żołnierskich mundurach będzie można spotkać w głogowskiej galerii handlowej, gdzie będą zachęcać mieszkańców miasta, by wstępowali do wojska.

 „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” to ogólnopolska kampania, która ma pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale także ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Dlatego teraz żołnierzy będzie można spotkać między innymi w galeriach handlowych:

 – Jeździmy po rożnych miejscach takich jak galerie, hale sportowe czy kina na całym terenie Wojskowej Komendy Uzupełnień, czyli po siedmiu powiatach. Mobilny zespół promocyjny składa się z pracowników i żołnierzy Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz z żołnierzy z zaprzyjaźnionych jednostek  – mówi ppłk Piotr Mielniczuk, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Głogowie.

 Do tej pory takie spotkania odbyły się w Legnicy i w Lubinie, a 1 grudnia rozpoczną się w Głogowie:

– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą zawodową, zarówno panów jak i panie – zachęca Mielniczuk.

 A chętni do wojska mogą już teraz zgłaszać się do służby przygotowawczej, do której właśnie prowadzony jest nabór.

Turnus dla szeregowych rozpoczyna się 7 stycznia i potrwa do 26 kwietnia. WKU może przyjąć 30 osób.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..