Opublikowany: sob, Lut 16th, 2019

Znęcał się i bił własną matkę

59-letni mieszkaniec Lubina systematycznie znęcał się nad swoją 79-letnią matką. Doprowadził do tego, że doznała urazu głowy. Kobieta nie wytrzymała i zgłosiła się na policję. Wyrodny syn w końcu trafił za kratki.

– Do Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zgłosiła się 79-letnia kobieta, która zawiadomiła funkcjonariuszy o znęcaniu się nad nią przez jej syna. Jak ustalili policjanci, 59-letni mężczyzna nie tylko psychicznie znęcał się nad swoją matką, ale także niejednokrotnie podnosił na nią rękę. Doszło do tego, że starsza kobieta po uderzeniu przez syna musiała korzystać z pomocy medycznej, gdyż doznała urazu głowy – relacjonuje aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

Kiedy 79-latka wróciła ze szpitala, jej syn wypchnął ją z mieszkania i zamknął drzwi na klucz. Kobieta musiała szukać noclegu u córki.

– Funkcjonariusz przyjmujący zgłoszenie natychmiast podjął decyzję o odizolowaniu mężczyzny od starszej pani – dodaje rzeczniczka prasowa lubińskiej policji.

59-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty. Został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Szybko okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za inne przestępstwa.

Lubinianinowi może grozić do 5 lat więzienia, zaś jeśli sąd uzna, że był szczególnie okrutny, nawet do 10 lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..