Opublikowany: czw, Maj 23rd, 2019

Znana jest już tożsamość mężczyzny wyłowionego z Odry

Zakończyły się poszukiwania 69-letniego mieszkańca Lubina, który zaginął pod koniec marca. To jego ciało wyłowiono w minioną niedzielę z Odry nieopodal Cebra.

Mężczyzna był poszukiwany od 31 marca. Ślad prowadził nad Odrę w Głogowie, bo właśnie tam znaleziono samochód należący do 69-letniego lubinianina. Policja otrzymała również informację, że w okolicach zatoki kolegiackiej widziano dryfujące na wodzie ciało. Na tym trop się jednak urywał. Rzeka została przeszukana trzy razy, a w miejscu wytypowanym przez sonar, w którym mogły znajdować się zwłoki mężczyzny nic nie znaleziono. W akcję poszukiwawczą zaangażowani byli policjanci z Głogowa, Lubina oraz specjalistyczna jednostka straży pożarnej w Legnicy.

W niedzielę w okolicach miejscowości Ceber wędkarze zauważyli ciało w wodzie. Wezwani na miejsce strażacy zwodowali łódź i wyłowili denata. Policja i prokuratura ustaliły już jego tożsamość i potwierdziły, że to poszukiwany od kilku miesięcy lubinianin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..