Opublikowany: śr, Lis 6th, 2019

Znajdź autobus w telefonie

Komunikacja Miejska w Głogowie zachęca pasażerów do pobrania darmowej aplikacji mobilnej MyBus Online. Pozwala ona na zlokalizowanie oczekiwanego autobusu na mapie miasta.

Pasażerowie zauważają, że w autobusach pojawiły się naklejki ułatwiające ściągnięcie na telefon aplikacji, która służy do sprawdzania aktualnego rozkładu jazdy w czasie rzeczywistym. MyBus Online jest dostępna zarówno na stronie www.bus.km.glogow.pl, jak i platformach systemu Android iOS. Aplikacja jest darmowa i prosta w obsłudze. Można dzięki niej wyszukać rozkład jazdy po numerze linii, a także nazwie przystanku.

– Aplikacja jest powiązana z naszymi serwerami, co gwarantuje jej aktualność. Można dzięki niej sprawdzić również pozycję GPS naszych autobusów – tłumaczy Kamil Grzybowski, specjalista ds. planowania i rozliczeń KM Głogów.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..