Opublikowany: wt, Maj 5th, 2015

ZŁOTORYJA/REGION. Nagrodzą rzetelnych biznesmenów

statuetkaRuszyła XVIII edycja Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W programie mogą wziąć udział firmy, które na co dzień kierują się takimi zasadami, jak uczciwość, lojalność czy dobre zarządzanie pracownikami. Biznesmeni mogą zgłaszać się do 31 maja.

– Promujemy firmy, które działają zgodnie z etyką biznesu, czyli dbają o swoje otoczenie i stawiają na uczciwe postępowanie w relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami, a także społecznością i władzą lokalną – mówi Mieczysław Bąk, prezes Fundacji „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, która zajmuje się certyfikacją polskich przedsiębiorstw.

Firmy, które zgłoszą się do programu zostaną poddane weryfikacji pod kątem deklarowanych wartości. Ocenie będą podlegały wszystkie aspekty prowadzonej przez firmę działalności

– W pierwszym etapie należy wypełnić ankietę dotyczącą działalności przedsiębiorstwa – mówi Agnieszka Ujma z Biura Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. – Firma, która zdobędzie wymaganą liczbę punktów, przejdzie do drugiego etapu, podczas którego przeprowadzony będzie audyt. Chodzi o weryfikację informacji podanych w ankiecie – wyjaśnia Agnieszka Ujma.

Certyfikat i tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” otrzymają te firmy, które w obu etapach otrzymają wymaganą liczbę punktów. Laureaci mogą posługiwać się znakiem „Przedsiębiorstwo Fair Play” w celach biznesowych i promocyjnych.

– Osiągnięcia certyfikowanych firm są prezentowane podczas różnych wydarzeń, w tym Gali Finałowej z udziałem przedstawicieli świata biznesu, polityki, kultury i mediów – mówi Agnieszka Ujma.

Wśród ubiegłorocznych laureatów znalazły się firmy między innymi z Wilkowa, Krzeszowa, Legnicy, Wrocławia, Głogowa, Lubina, Księginic i Chwałowic.

JW/MAT. ORGANIZATORA

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..