ZŁOTORYJA. Pomogą podatnikom

urząd skarbowyJak rozliczyć się z fiskusem i nie zrobić błędów? Urząd Skarbowy w Złotoryi organizuje spotkanie, podczas którego urzędnicy wytłumaczą, w jaki sposób rodzice mogą korzystnie rozliczyć ulgę na dziecko. Wyjaśnią także zmiany w przepisach dotyczące przedsiębiorców. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

– Wytłumaczymy między innymi, kto ma obowiązek prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących, a kto jest z tego zwolniony – mówi Franciszka Łukasiewicz z Urzędu Skarbowego w Złotoryi.

Urzędnicy wyjaśnią także kwestię rozliczania PIT-u przez internet. Spotkanie będzie miało charakter informacyjno-szkoleniowy i podzielone będzie na bloki tematyczne.

Kasy rejestrujące – temat dedykowany przedsiębiorcom rozpocznie się o godzinie 14. Zasady rozliczania ulgi na dziecko oraz usługa wstępnie wypełnionego zeznania będą omawiane od godziny 14.30. Pokaz wypełniania PIT-u przez internet odbędzie się o godzinie 15.

W spotkaniu udział może wziąć około 40 osób. Każdy kto chce skorzystać ze szkolenia, powinien zgłosić się pod nr 76 8782324 lub 76 8783509 bądź mail us0232@ds.mofnet.gov.pl albo osobiście, najpóźniej do 13 lutego.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Skarbowym w Złotoryi w sali obsługi klientów 20 lutego 2015 r.

JW, SZAT

Dodaj komentarz