Złotoryja: 30 firm walczy o Aureliusa

aurelius2W ostatni piątek kwietnia poznamy zdobywców statuetki Aurelius, która zostanie przyznana po raz pierwszy przez złotoryjski Ratusz. Wiadomo już, że kapituła będzie musiała wskazać nominatów spośród 30 przedsiębiorstw, które zostały zgłoszone do tego wyróżnienia.

O Aureliusach, czyli Nagrodach Gospodarczych Burmistrza Złotoryi pisaliśmy już w marcu (Aurelius – nagroda dla lokalnych firm w Złotoryi). Dziś wiadomo, że o zaszczyty walczy 30 lokalnych firm, z których kapituła wybierze nominowanych. Obecnie trwa weryfikacja zgłoszonych przedsiębiorstw, wszystkie muszą bowiem m.in. posiadać siedzibę lub działać na terenie złotoryjskiego powiatu, przestrzegać przepisów prawa czy regulować należności o charakterze publicznoprawnym. W skład zespołu, który się tym zajmie weszli: Ignacy Bochenek, Tadeusz Maćkała i Piotr Stryczek. Listę nominatów poznamy za 10 dni – dokładnie 17 kwietnia. A zwycięzców? Podczas uroczystej gali w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji (27 kwietnia). Co lokalne firmy zyskają na wyróżnieniu?

– Aurelius to prestiżowa nagroda gospodarcza dla najlepszych firm w mieście i powiecie złotoryjskim. Zwycięzcy otrzymają statuetkę i dyplom. Laureaci przez rok będą mogli używać logo nagrody w prezentacji swoich firm. Nazwy zwycięzców będą się też pojawiały podczas promocji gospodarczej Złotoryi, aż do kolejnej edycji Aureliusa – wylicza Piotr Maas, rzecznik prasowy UM w Złotoryi.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej: www.aurelius.zlotoryja.pl.

Dodaj komentarz