Opublikowany: sob, Maj 23rd, 2020

Złodzieje samochodów złapani na gorącym uczynku

Policjanci z Polkowic zatrzymali na gorącym uczynku dwóch złodziei samochodowych. Młodzi mężczyźni ukradli dwa osobowe fordy.

18- i 20-latek ukradli z osiedlowego parkingu forda mondeo. Policja została jednak powiadomiona tak szybko, że obaj zostali zatrzymani krótko potem. Przy okazji okazało się, że młodzi złodzieje kilka dni wcześniej ukradli też forda galaxy, którego schowali w lesie. Oba samochody wróciły już do właścicieli.

– W trakcie przeszukania mieszkań należących do zatrzymanych mundurowi odzyskali poza tym mienie, które zostało zabrane z jednego ze skradzionych samochodów. Jeden z mężczyzn posiadał przy sobie także środki odurzające w postaci amfetaminy – informuje podkomisarz Mariusz Florczak z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież aut grozi im do dziesięciu lat więzienia, a za posiadanie narkotyków – do trzech lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..