ZDM szuka wykonawcy remontu ul. Marsa

Fot. UM Legnica

Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy ogłosił przetarg na przebudowę ul. Marsa, od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do ul. Plutona. Na składanie ofert przedstawiciele zainteresowanych firm mają czas do 19 czerwca.

Firma, która złoży najkorzystniejszą ofertę w ramach ogłoszonego przez ZDM przetargu będzie miała za zadanie przebudować jezdnię ul. Marsa, wymieniając asfaltową nawierzchnię na betonową kostkę oraz zmodernizować tamtejsze parkingi, chodniki i zjazdy. Inwestycja obejmuje również wykonanie progów płytowych i powierzchni spowalniających.

– A także przebudowę kanalizacji deszczowej z dobudową nowych odcinków, budowę studni i studzienek odwadniających, wraz z przykanalikami, zagospodarowania pasów zieleni w trawniki – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Przypomnijmy, że przebudowa ul. Marsa to kolejna inwestycja drogowa na legnickim osiedlu Kopernika. W ciągu kilku ostatnich lat wyremontowane zostały już ulice Neptuna i Plutona, wraz z ich skrzyżowaniem. Wcześniej przebudowa trwała na ul. Moniuszki, Galaktycznej i Osi Kartuskiej, na odcinku od ul. Neptuna do Marsa.

Dodaj komentarz