Opublikowany: pon, Paź 12th, 2020

Zboczeniec na ulicach miasta

Policjanci zatrzymali 29 – letniego głogowianina, który napastował kobiety na ulicach miasta. Podejrzany usłyszał zarzuty dokonywania tzw. innych czynności seksualnych. Grozi mu za to kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Niebezpieczny mężczyzna grasował po ulicach Głogowa i napastował kobiety. Do ostatniego ataku miało dojść w miniony czwartek. Po nim mundurowi namierzyli sprawcę i zatrzymali go.

–  29 – latek wykorzystywał moment zaskoczenia i podbiegając do wybranej przez siebie ofiary, dotykał intymnych części jej ciała. Jego napastliwe zachowanie jest kwalifikowane jako inna czynność seksualna – informuje Bogdan Kaleta, oficer prasowy KPP w Głogowie.

29-letni głogowianin tłumaczył, że chciał tylko pożartować. Mówił też, że jest tak zwanym “pranksterem”. – Zupełnie innego zdania są kobiety, które zostały w ten sposób potraktowane. Mężczyzna usłyszał zarzuty dopuszczenia się innych czynności seksualnych za co grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Został objęty policyjnym dozorem przez 7 dni w tygodniu – dodaje Kaleta.

Mężczyzna został też dodatkowo objętym poręczeniem majątkowym w wysokości 10 tysięcy złotych. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..