Opublikowany: pt, Paź 4th, 2019

Zbiórka elektrośmieci w Krotoszycach

W środę, 9 bm., mieszkańcy gminy Krotoszyce ponownie będą mieć okazję do pozbycia się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Co zrobić, by mieć pewność, że niechciane przez nas elektrośmieci znikną?

To kolejna akcja w ramach cyklicznej zbiórki elektrośmieci od mieszkańców gminy. Ponownie będą oni mogli bezpłatnie pozbyć się ich już w środę, 9 października. Akcję organizuje firma AG-EKO, wspólnie z lokalnym samorządem.

Jak zapowiadają urzędnicy z Krotoszyc, w każdym sołęctwie na terenie gminy pojawi się samochód oznaczony logotypem firmy AG-EKO, który zabierze sprzęty elektryczne oraz elektroniczne do bezpiecznego przetworzenia.

Aby mieć pewność, że elektrośmieci zostaną odebrane bezpośrednio sprzed domu, wcześniej należy telefonicznie zgłosić taką potrzebę, dzwoniąc do Urzędu Gminy w Krotoszycach (nr tel. 76 88 78 421 wew. 15 lub 22). Na zgłoszenia urzędnicy czekają do wtorku, 8 bm., do godz. 14.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..