Opublikowany: wt, Kwi 30th, 2019

Zaginął legniczanin. Policja prosi o pomoc

Legniccy policjanci poszukują zaginionego Patryka Gałęzowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 4 dni temu i do dziś nie nawiązał kontaktu z rodziną. O pomoc w poszukiwaniach proszą legniccy policjanci.

Po raz ostatni Patryk Gałęzowski był widziany 26 bm., gdy wyszedł z domu w Legnicy. Jego cechą szczególną jest znamię – ciemna plama na tylnej części szyi i pleców. Każdy, kto posiada informacje, mogące okazać się pomocne w poszukiwaniach, proszony jest o kontakt z policją.

Poszukiwany mężczyzna wygląda na ok. 35 lat, jest szczupłej budowy, mierzy ok. 176 cm. Ma krótkie włosy koloru ciemny blond, owalną twarz, lekko odstające uszy, brązowe oczy i pełne uzębienie. Gdy widziano go po raz ostatni był ubrany w białą koszulkę, jasne krótkie spodenki i jasne sportowe buty. Miał przy sobie plecak, prawdopodobnie z ubraniami na zmianę.

– Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Patryka Gałęzowskiego prosimy kierować do Zespołu Poszukiwań KMP w Legnicy tel.76 876 15 41 i 40 lub 112 – apeluje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..