Wypadek na S3 między Polkowicami a Głogowem

Na drodze ekspresowej S3, na wysokości szybu SW1, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i osobowego. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Jak się dowiedzieliśmy, trasa S3 w kierunku Polkowic jest zablokowana, są objazdy drogą serwisową.

Na miejscu pracują strażacy z powiatów polkowickiego i głogowskiego oraz policjanci. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, na poboczu drogi stał ciągnik siodłowy z naczepą, w którym nastąpiła awaria. Na miejsce, samochodem osobowym przyjechały osoby, by pomóc w naprawie pojazdu. Osobówka stała przed tirem. Po naprawie zbierano z drogi wszystkie przedmioty, m.in. trójkąt. Wtedy nadjechał drugi ciągnik siodłowy i podczas mijania uszkodzonego pojazdu doszło do zderzenia, a oderwane części ciągnika raniły kierowcę auta osobowego, który był na zewnątrz. Jak nam powiedział dyżurny komendy polkowickiej policji, mężczyzna został przewieziony do szpitala w Nowej Soli.

W wyniku zderzenia uszkodzony też został bak jednego z pojazdów ciężarowych. Strażacy zajęli się neutralizacją wycieku paliwa.

Fot. ilustracyjne

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..