Opublikowany: pon, Mar 11th, 2019

Wypadek na krajowej “trójce”. Są utrudnienia w ruchu (FOTO, WIDEO)

Trzy samochody osobowe brały udział w wypadku, do którego doszło tuż po godz. 11 w Polkowicach. Kierowca volkswagena jednego z aut trafił do lubińskiego szpitala. Jeden pas drogi w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany. Szacuje się, że utrudnienia potrwają jeszcze przez dwie godziny.

Pojazdy zderzyły się na 355. kilometrze drogi krajowej nr 3 w Polkowicach. Wstępne ustalenia policji wskazują na klasyczne wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. – Kierowca volkswagena, jadąc krajową “trójką” z Głogowa w kierunku Polkowic, na wjeździe w ul. Przemysłową nie ustąpił pierwszeństwa osobowemu audi. W wyniku zderzenia volkswagen uderzył też w inne audi – relacjonuje starszy sierżant Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Wskutek kolizji poszkodowany został kierowca volkswagena, którego przewieziono do szpitala w Lubinie. Krajowa “trójka” w kierunku Zielonej Góry jest częściowo zablokowana. Przejezdny jest tylko jeden pas ruchu. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez dwie godziny.

Materiał TV Regionalna:

.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..