Opublikowany: pt, Wrz 25th, 2020

Włóż szpilki i pomóż chorym dzieciom

25 września to Ogólnopolski Dzień Szpilek. To nie tylko okazja, do włożenia wysokich obcasów, ale też możliwość pomocy dzieciom chorującym na nowotwory. Wystarczy opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie wspomnianego obuwia z odpowiednim podpisem, by dołączyć do armii darczyńców. Każda fotografia to 2 zł bliżej do celu.

Trwa druga edycja akcji pn. #DzienSzpilek, która w tym roku jest dedykowana dzieciom z chorobami nowotworowymi. Zebrane środki umożliwią m.in. zakup nowoczesnych ale drogich i nierefundowanych leków.

Im więcej osób przyłączy się do akcji, tym większy będzie jej sukces, do którego kluczem jest praca zespołowa. Wiedzą o tym doskonale nasze Lubińskie Złotka. Piłkarki ręczne z MKS Lubin, z przyjemnością włączyły się do akcji i w tym jednym, wyjątkowym dniu, na parkiet wyszły właśnie w szpilkach.

fot. BM

Więcej szczegółów w materiale video:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..