Opublikowany: czw, Sie 22nd, 2019

Włamywacze czy wandale?

Jaworscy policjanci ustalają, czy w nocy doszło do próby włamania do jednego ze sklepów przy ul. Staromiejskiej. Kilka minut po godz. 2 przechodnie stwierdzili, że drzwi od zaplecza są otwarte. Po powiadomieniu funkcjonariuszy na miejscu natychmiast zjawił się patrol.

Od kilku dni Jawor nocą tętni życiem, szczególnie w okolicach rynku. W związku z przygotowaniami do Święta Chleba i Piernika instalują się pawilony i stoiska. O drugiej w nocy nietrudno więc o przechodniów i to właśnie przypadkowi mieszkańcy zainteresowali się uszkodzonymi drzwiami wejściowymi do zaplecza jednego ze sklepów. Funkcjonariusze potwierdzili uszkodzenie kłódek oraz klamki. Na miejsce sprowadzono właściciela obiektu. Oprócz uszkodzeń nie stwierdzono, by cokolwiek ze sklepu zginęło. Być może sprawca bądź sprawcy spłoszyli się, albo był to chuligański akt wandalizmu.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..