Opublikowany: śr, Lip 10th, 2019

Wkrótce ponowne otwarcie basenu

Miłośnicy wodnych kąpieli z Wojcieszowa i okolic mogli poczuć się zawiedzeni, czytając niedawny komunikat na oficjalnej stronie miasta. Wynikało z niego, że miejscowy basen przy ulicy Górniczej 16 z przyczyn technicznych jest zamknięty do odwołania. Na szczęście pływalnia powinna zostać otwarta już w najbliższy piątek lub sobotę. 

Wspomniane wcześniej przyczyny techniczne to nic innego, jak tylko wymiana wody. – Musieliśmy napełnić nieckę basenu wodą, a to jak wiadomo trochę trwa. Dlatego też obiekt przez kilka dni był nieczynny. Już w ten piątek, a najpóźniej w sobotę basen będzie znowu otwarty – informuje Dorota Sadowska, sekretarz miasta i gminy Wojcieszów.

Basen w Wojcieszowie czynny jest codziennie w godz. 10-18. Za całodniowy bilet wstępu zapłacimy 5 zł (normalny). W sprzedaż są także bilety ulgowe (za 3 zł), przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat, a także bilety dla posiadaczy karty dużej rodziny (za 2 zł). Dzieci, które nie ukończyły 6. roku życia oraz osoby niepełnosprawne pod opieką dorosłego zwolnione są z opłaty.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku obiekt przeszedł generalny remont, o czym pisaliśmy tutaj

Fot. Nasza Złotoryja via Facebook/Marcin Zawiślak

 

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..