Opublikowany: nie, Gru 27th, 2015

WĄDROŻE WIELKIE. Stado dzików na A4

policjaaNa autostradzie, na wysokości Wądroża Wielkiego w krótkim odstępie czasu doszło do dwóch potrąceń dzików przez samochody osobowe. Pas w kierunku Wrocławia był przez godzinę całkowicie zablokowany, utworzył się korek. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego potrącenia doszło na 103 kilometrze autostrady, na pasie w kierunku Wrocławia, do kolejnego kilka metrów dalej, na pasie w kierunku Legnicy. Przyczyną kolizji było stado dzików przebiegających przez autostradę.

– Samochód osobowy jadący w kierunku Wrocławia uderzył w dzika, który przechodził przez ulicę. Dwóch innych kierowców osobówek nie zdążyło zareagować na czas.  Jedna osoba z urazem barku, druga skarżąca się na ból w klatce piersiowej trafiły do szpitala – mówi Jacek Chuchla z KPP w Jaworze.

Do drugiej kolizji doszło na pasie w kierunku Legnicy.

– Tu również samochód osobowy uderzył w dzika. Kierowcy nic się nie stało – mówi Jacek Chuchla.

Autostrada A4 w kierunku Wrocławia, na wysokości Wądroża Wielkiego przez godzinę była całkowicie zablokowana. Ruch odbywa się już płynnie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

SIL/fot.zdjęcie ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..