Opublikowany: nie, Lut 5th, 2017

W podróż do Patagonii

Fot. PixabayDrogą na południe, na koniec świata – o dalekiej Patagonii opowie Karol Łąk podczas najbliższego Spotkania z Ludźmi Gór w Centrum Kultury Muza w Lubinie.

Spotkanie odbędzie się 12 lutego o godzinie 12 w sali kameralnej Muzy. Wstęp jak zwykle jest bezpłatny. Organizatorami wydarzenia są Klub Górski Problem, PTTK Lubin oraz Centrum Kultury Muza.

Tym razem tematem spotkania będzie Patagonia. Opowie o niej Karol Łąk, wrocławianin mieszkający od lat w Złotoryi, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczyciel fizyki i kiedyś astronomii w X LO we Wrocławiu, a potem nauczyciel fizyki w LO w Złotoryi. Łąk jest członkiem PTTK i Klubu Przewodników i Pilotów „Rzepiór” we Wrocławiu. To przewodnik górski sudecki, współpracujący z PTTK w Lubinie, prowadzący trasy rajdowe dla KGHM i wycieczki dla młodzieży szkolnej. Instruktor turystyki górskiej, przewodnik PTTK po Wrocławiu i Dolnym Śląsku, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Podróżnik. Uczestnik wypraw na Kilimandżaro, dwukrotnie do Argentyny i Chile oraz do do Gruzji.

Fot. Pixabay

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..