Uwaga kierowcy! Zamkną skrzyżowanie w centrum miasta

Od jutra, 7 maja, zostanie zamknięte skrzyżowanie Alei Wolności z ul. Jedności Robotniczej w Głogowie. Zmiana w organizacji ruchu jest związana z przebudową i rewitalizacją całej Alei Wolności.

Na czas prac remontowych przejazd przez skrzyżowanie będzie zamknięty. W tym czasie obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

Od strony Ronda Popiełuszki (od Placu 1000 – lecia) możliwy będzie wjazd w Aleję Wolności z zawróceniem na wysokości I LO.

Od strony Placu Jana z Głogowa możliwy będzie wjazd w Aleję Wolności w kierunku ul. Jedności Robotniczej bez możliwości wjazdu na skrzyżowanie z możliwością zawrócenia na wysokości fontanny w Parku Słowiańskim.

Całkowity zakaz wjazdu będzie na ulicę Jedności Robotniczej zarówno od strony ul. Skorskiego jak i od strony dawnego PKS-u.

Dla pieszych będą przygotowane specjalnie oznakowane obejścia.

– Kierowców prosimy o wzmożoną uwagę w trakcie jazdy oraz o bezwzględne stosowanie się do znaków i sygnałów ustawionych na drogach dojazdowych, poleceń służb porządkowych oraz cierpliwość i wzajemną wyrozumiałość – apeluje Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

Utrudnienia potrwają około dwóch miesięcy.

Dodaj komentarz