Urzędnicy pytają głogowian o zdrowie

Fot. Pixabay

Głogowianie mogą już wypełniać anonimowe ankiety, które posłużą włodarzom do wyznaczenia dalszych działań prozdrowotnych. Przygotowane dokumenty zawierają 32 pytania zamknięte oraz jedno otwarte.

Głogowianie najpierw oceniają swój stan zdrowia – wymieniają dolegliwości, kłopoty i trudności zdrowotne z jakimi się zmagają oraz jakie czynniki na to wpływają. Następnie padają pytania dotyczące stylu życia, dostępności do publicznej infrastruktury oraz jakiego zaplecza sportowo-rekreacyjnego brakuje w naszym mieście. Ważne jest również środowisko pracy – na jakie niebezpieczne czynniki jesteśmy tam narażeni.

W ankiecie mieszkańcy Głogowa mają możliwość wyrazić swoją opinię na temat służby zdrowia oraz oferowanych usług medycznych. Czy są z niej zadowoleni, co jest najważniejsze podczas korzystania z takich usług i czy działania podejmowane przez samorząd miasta Głogowa są wystarczające.

Ankietę można wypełnić w formie elektronicznej lub w wersji papierowej, dostępnej w Biurze Obsługi Mieszkańca w Ratuszu oraz w Galerii Glogovia.

Dodaj komentarz

*

code