Opublikowany: czw, Gru 5th, 2019

Udekoruj bałwanka, czyli cukiernicze warsztaty tuż-tuż (WIDEO)

Mikołajki za pasem, a to oznacza, że Świętego Mikołaja znów czeka dzień pełen obowiązków. Prezenty trzeba przecież dostarczyć do dzieci na całym świecie. Jak się jednak okazuje, znajdzie on czas, by zawitać do Legnicy, gdzie odwiedzi, m.in. Galerię Piastów. To jednak nie jedyna niespodzianka dla milusińskich, którzy właśnie w centrum handlowym będą mogli wziąć udział w warsztatach dekorowania słodkich wypieków.

Każdego roku w Galerii Piastów, dokładnie w Mikołajki odbywają się warsztaty cukiernicze dla najmłodszych. Przygotowuje je pracownia Cukier Puder, i jak się okazuje, przygotowania są gorączkowe, bo 6 grudnia już jutro. Dziać się będzie sporo.

Czapeczki, noski z malutkich marchewek czy guziczki – warsztaty rozpoczną się w piątek o godz. 15.30 w głównym patio Galerii. Okazuje się jednak, że ich uczestnicy mogą liczyć również na nagrody.

Więcej w materiale TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..