Opublikowany: pon, Mar 23rd, 2020

Tysiące litrów wody dla szpitala

Apel Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy o dostarczanie wody dla pacjentów spotkał się z wyraźnym odzewem lokalnych firm i ludzi dobrej woli. Do lecznicy trafiło już ponad 7 tys. butelek życiodajnego płynu.

Legnicki szpital zwrócił się do wszystkich potencjalnych darczyńców z prośbą o przekazywanie wody na potrzeby pacjentów. W związku z sytuacją epidemiczną placówka wstrzymała odwiedziny pacjentów, a ci nie powinni również otrzymywać jakichkolwiek przedmiotów z zewnątrz. Kroki te mają zminimalizować ryzyko jakichkolwiek infekcji. W związku z tym lecznica, chcąc podnieść komfort osób przebywających na oddziałach, wystosowała apel do sklepów czy hurtowni, by wsparły ją w gromadzeniu wody mineralnej.

Prośba szybko spotkała się z odzewem darczyńców. Dziś władze szpitala dziękują już za wsparcie, podsumowując akcję w liczbach. W sumie udało się już zebrać ponad 7 tys. butelek wody. Podziękowania należą się m.in.:

– Ewelina Szlachta Pracownia Projektowania Wnętrz DECO ART
– Kinga i Sebastian Dąbek z Legnicy
– B1
– Firma Kuracjusz Beskidzki z Suchej Beskidzkiej Łukasz Rodak
– Sklep monopolowy u Kasi w Legnicy
– Jadłodzielnia w Legnicy
– Izabela Kocjan z Legnicy
– Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obuwatelskich
– Wydział Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej “Wojcieszowianka” z Wojcieszowa.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..