Opublikowany: pon, Lut 17th, 2020

Tylko dla dorosłych   

Teatr Ad Spectatores zaprezentuje w ramach Polkowickich Dni Teatru spektakl pt. „9 – rekonstrukcja”, w reż. Macieja Masztalskiego – 26 i 27 marca, o godz. 18, 19.30 i 21.

W opisie czytamy: „W piwnicy jednego z domów dokonano zbiorowego zabójstwa. Dziewięć osób zamordowanych przez nieznanego szaleńca zostało po śmierci ułożonych w przedziwną konfigurację, jakby do pamiątkowej fotografii. Żadnych oznak walki, żadnych obrażeń zewnętrznych. Nieznana przyczyna zgonu, nieznany motyw. Brak informacji na temat ofiar. Dlaczego znalazły się w tym właśnie miejscu? Z jakich powodów rozegrała się ta makabryczna tragedia. “9” to próba jej rekonstrukcji. Spektakl każdorazowo może obejrzeć tylko 10 widzów. Fabularny schemat przedstawienia oparty jest na analizie miejsca zbrodni przez oficerów śledczych. Postępowanie jest prowadzone w naturalnych warunkach. Oględziny zwłok, zabezpieczenia śladów oraz rekonstrukcja zdarzeń. Spektakl nie jest oparty na interakcji! Widz pozostaje biernym obserwatorem działań, mimo to znajduje się w ich środku. Spektakl Teatru Ad Spectatores to niezapomniane przeżycie. Polecamy osobom o mocnych nerwach!”

Obsada: Anita Balcerzak, Aleksandra Dytko, Marcin Chabowski.

Bilety w cenie 100 zł można kupić tylko w przedsprzedaży w Galerii „Rynek 26 w Polkowicach.

Spektakl jest dla widzów dorosłych. Niewskazany dla kobiet w ciąży, osób chorych na epilepsję oraz z chorobami serca. Czas trwania – 60 minut. Miejsce zbiórki – parking przy starostwie powiatowym.

Źródło: Centrum Kultury w Polkowicach

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..