Opublikowany: wt, Wrz 10th, 2019

Trzech poszukiwanych w rękach policji. Jak wpadli?

Dwóch poszukiwanych zostało zatrzymanych przez legnickich funkcjonariuszy, a trzeci – przez chojnowskich. 

Podczas interwencji na ulicy Grabskiego w Legnicy policjanci wylegitymowali dwóch mężczyzn w wieku 40 i 41 lat.

– Podczas sprawdzenia okazało się, że byli oni poszukiwani do zakładu karnego – informuje mł.asp. Jagoda Ekiert z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. – Jeden z nich na osiem miesięcy, zaś drugi na rok pozbawienia wolności.

Poszukiwany duet trafił do policyjnego aresztu.

Kolejnego poszukiwanego zatrzymali funkcjonariusze z komisariatu w Chojnowie podczas kontroli drogowej. 20-latek kierował volkswagenem. Mundurowi zwrócili uwagę na nienaturalne zachowanie mężczyzny. Przebadali go na zawartość środków odurzających w organizmie. Okazało się, że był pod wpływem narkotyków, a był poszukiwany do odbycia kary 84 dni pozbawienia wolności. Został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających, za który odpowie już zza krat. Grozi mu za to do 2 lat więzienia oraz zakaz kierowania pojazdami nawet do 15 lat.

Fot. Ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..