Wolne miejsca na kolonie z TPD

dzieci_wakacjeMiędzyzdroje, Głuchołazy, Szklarska Poręba, Karpacz, Kudowa Zdrój – Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprasza na wakacyjne wyjazdy. Jak co roku opiekunowie dzieci z niezamożnych, wielodzietnych i dotkniętych bezrobociem rodzin mogą liczyć na zniżki.

W tym roku legnicki oddział TPD organizuje nie tylko górskie wędrówki czy wyprawy nad morze, ale i wycieczki krajoznawcze do wielu miast, m.in. Jeleniej Góry, Kowar, Kudowy Zdrój czy Szklarskiej Poręby. Szczegółowe informacje, w tym cennik, obejmujący zakwaterowanie, wyżywienie, bilety wstępu czy wycieczki można znaleźć na stronie internetowej towarzystwa.

– Realizujemy również program rekreacyjno-sportowy i kulturalny. Organizowane są liczne konkursy i zawody, których uczestnicy otrzymują nagrody oraz medale. Kolonie z TPD to zawsze niezapomniany i mile spędzony czas – zachęca Wojciech Kozłowski z legnickiego oddziału organizacji.

Każdy, kto chce skorzystać z oferty, w tym zniżek przyznawanych również posiadaczom Karty Dużej Rodziny, może to zrobić za pośrednictwem internetu. Karty kwalifikacyjne czekają również w siedzibie TPD przy al. Orła Białego 2 (tel. 76 724 51 09).

Dodaj komentarz