Jak tanio zwiedzić świat? Podpowie podróżnik Jakub Porada

Bez względu na to, ile masz lat i jak gruby jest twój portfel – możesz niemal bez przerwy zwiedzać świat, poznając nowe miejsca i ciekawych ludzi! Jak to możliwe? Tego dowiesz się od Jakuba Porady. Ten znany obieżyświat i dziennikarz TVN już jutro, czyli w środę 20 listopada, odwiedzi Ścinawę, gdzie opowie m.in. o tym, jak polować na podróżnicze okazje.

Piękna Europa, dzika Afryka czy tajemnicza Azja, miasta, miasteczka, wsie, morza, oceany, góry, pustynie – wszystko to możesz zobaczyć, i to nie tylko na ekranie telewizora czy monitora, ale na żywo. I wcale nie musisz wydawać na to wszystkich swoich oszczędności ani zaciągać kredytu w banku…

Jeśli chcecie poznać tajniki niskobudżetowego podróżowania warto wybrać się jutro do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego „Pałacyk” w Ścinawie przy ul. Jana Pawła II 17. Tam Jakub Porada udzieli cennych wskazówek, z których dowiecie się m.in. jak wybrać się w cotygodniową podróż za niewielkie pieniądze, jak umiejętnie wyszukać bilety i noclegi, jak stworzyć ciekawy plan weekendowych podróży, a także jak polować na podróżnicze okazje.

Początek spotkania zaplanowano na godz. 18. Wstęp jest bezpłatny.

Jakub Porada to wieloletni dziennikarz i prezenter telewizyjny współpracujący z TVN, TVN24 i TTV, ale także wykładowca uniwersytecki oraz autor książek: „Chłopaki w sofixach’’ (2011); „Niezły numer, czyli dziewczyny w białych tenisówkach” (2017); „Porada na radę” (2014); „Polska da radę” (2015); „Porada na Europę” (2016) i najnowszej „Porada na Europę 2” (2018).

.

Dodaj komentarz