Szybkim krokiem dla Wiktorka

Legniccy zwolennicy aktywności i charytatywnych przedsięwzięć zapraszają na kolejne wydarzenie, w które warto się zaangażować. Tym razem członkowie grupy Biegam Pomagam Legnica będą zbierać pieniądze dla chorego Wiktora. Wesprzeć przedsięwzięcie można pojawiając się 1 lipca na Stadionie Miejskim w Jaworze.

„Biegniemy dla Wiktorka!” – reklamują imprezę członkowie grupy Biegam Pomagam Legnica, wspierani przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze. Tym razem ich wydarzenie odbędzie się właśnie w Jaworze, gdzie – jak zapewniają organizatorzy – będzie można nie tylko świetnie się bawić, ale też pomóc 5-letnimu Wiktorowi w walce z chorobą.

– Nie może was tego dnia zabraknąć! Mnóstwo atrakcji będzie czekało na was i wasze pociechy. Kulminacyjnym wydarzeniem będzie Bieg Charytatywny dla Wiktorka. Najpierw pobiegną najmłodsi, po nich kultową, 3-kilometrową jaworską trasę po parku przebiegną starsi – zapowiadają inicjatorzy wydarzenia.

Zbiórka pieniędzy będzie prowadzona na rzecz 5-letniego Wiktora, u którego zaledwie kilka miesięcy temu zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu. Trasę będzie można przebiec, przejść czy przetruchtać – najważniejsze, by tego dnia przyłączyć się do zdrowej i aktywnej kwesty.

Na liście atrakcji są m.in. pokazy wozów strażackich i policyjnych, licytacje, pokaz iluzji czy koncert uczestnika programu Mam Talent – Pawła Pomazana. Początek imprezy o godz. 13, a bieg główny już dwie godziny później. Pomożemy?

Dodaj komentarz