Opublikowany: pon, Paź 21st, 2019

Szpital zaprasza przyszłych rodziców

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital w Legnicy organizuje dni otwarte oddziału położniczo-ginekologicznego dla przyszłych rodziców. Będzie to okazja do zapoznania się ze stosowanymi metodami.

Legnicka lecznica zaprasza rodziców przygotowujących się do porodu na oddział w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca w godz. 14.30-15.30.

– W trakcie dni otwartych szpital zaprezentuje kobietom ciężarnym wraz z osobami towarzyszącymi oddział położniczo-ginekologiczny oraz trakt porodowy. Na wszystkie pytania gości odpowie położna – informuje Tomasz Kozieł, rzecznik prasowy WSS w Legnicy.

Jak zapewniają przedstawiciele szpitala, podczas wizyty personel zaznajomi odwiedzających ze stosowanymi metodami łagodzenia bólu, formami opieki okołoporodowej, działalnością poradni laktacyjnej czy wreszcie przygotowaniem do samego porodu oraz jego przebiegiem.

Co istotne, ze względu na komfort i zachowanie prywatności pacjentów, grupy mogą liczyć maksymalnie 6 par. Personel placówki prosi zatem, by chętni zapisywali się codziennie od godz. 13 do 14 w sekretariacie oddziału pod nrem tel. (76) 72 11 520.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..