Sylwester znów pod Zamkiem (WIDEO)

Hity lat 80 i 90-tych, muzyka na żywo i pokaz fajerwerków tak zapowiada się zabawa sylwestrowa w Głogowie, która w tym roku odbędzie się pod Zamkiem.

Wszyscy Ci, którzy zostają w mieście i nie mają planów na ostatni w tym roku wieczór, mogą skorzystać z atrakcji  przygotowanych przez miasto:

 –  Sylwester planujemy rozpocząć o godzinie dwudziestej drugiej. Będzie prowadzony przez DJ-a i dwie wokalistki. Wystąpi także zespół sześcioosobowy, który będzie grał muzykę na żywo lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych – informuje Adam Borysiewicz z Urzędu Miejskiego w Głogowie.

O północy będzie pokaz fajerwerków, noworoczne życzenia mieszkańcom złoży prezydent Głogowa. W tym roku impreza sylwestrowa odbędzie się pod Zamkiem, a nie jak przez ostatnie lata na Starówce:

–  Rynek mamy zajęty lodowiskiem, bulwar nadodrzański jeszcze nie jest gotowy, dlatego musimy sobie poradzić inaczej i wracamy w dawne, sprawdzone miejsce, czyli pod Zamek – wyjaśnia Rafael Rokaszwicz, prezydent Głogowa.

W Amfiteatrze pod Zamkiem odbędą się także dwie kolejne duże imprezy, czyli coroczny Noworoczny Marszobieg oraz Orszak Trzech Króli.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

*

code